Kvalita
Spoľahlivosť
Medicinálny kyslík

Zdroj kyslíka
pre chov rýb

Znížte vaše náklady
na dusík!

Rada MULTISEP
pre vysoký prietok

Obohaťte svoj proces
o výrobu plynu v mieste spotreby

Naše produkty

Oxywise sa zaoberá projektovaním a výrobou kyslíkových a dusíkových systémov založených na technológii striedavej tlakovej adsorpcie, plniacich rámp, kontajnerových systémov a riešení dávkovania a distribúcie plynov.

Rozsiahla sieť

zastúpenie vo väčšine krajín sveta

Viac ako 1000 projektov uskutočnených celosvetovo

Výborné služby

vynikajúca podpora na všetkých úrovniach

Naše výrobky

Globálnosť

Spoločnosť Oxywise bola založená v roku 2009 ako inžinierska spoločnosť zameraná na dodávky na kľúč, servis a údržbu PSA generátorov kyslíka a dusíka.

Naše rozsiahle skúsenosti s vývojom a výrobou PSA kyslíkových a dusíkových systémov spolu s komplexným inžinierskym zázemím umožnili úspešný vstup na trh a neustály rozvoj našich generátorov kyslíka a dusíka. Sortiment výrobkov spoločnosti Oxywise zahŕňa dávkovacie systémy, plniace rampy a systémy distribúcie plynu, môžeme tiež zabezpečiť inštaláciu našej technológie PSA do prepravného kontajnera s certifikátom ISO, všetko nakonfigurované podľa presných špecifikácií zákazníka.

lol

70+ krajín sveta

systémy pre rôznorodé aplikácie dodané na všetky obývané kontinenty

125+ generátorov ročne

našimi zákazníkmi sú napr. NATO, WHO či UN

Referencie

Hlavným cieľom spoločnosti je poskytovať efektívne, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenia, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. Naším hlavným cieľom je neustále zlepšovať kvalitu našich výrobkov a komponentov, ale aj poskytovať kvalitné služby súvisiace s inštaláciou a údržbou.

Naši partneri

Chcem byť informovaný